Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski Sp.J.

Początki naszej działalności sięgają końca lat 80tych kiedy to wraz z grupę przyjaciół z Politechniki Warszawskiej zajęliśmy się tworzeniem oprogramowania dla pierwszych komputerów PC. Dynamiczny rozwój rynku teleinformatycznego sprzyjał rozwojowi usług programistycznych, a także projektów z zakresu budowy sieci komputerowych. W połowie lat 90tych w firmie został wydzielony pion sieci teleinformatycznych, który z czasem został wyodrębniony do dzisiejszego Techlabu. Usługami softwarowymi zajmuje się nadal firma Techlab 2000.

Doświadczenie w budowie instalacji niskonapięciowych zdobywaliśmy zaczynając od niedużych projektów. Wraz z rozwojem budownictwa biurowego w Polsce rozszerzyliśmy skalę realizowanych przedsięwzięć. Jedną z pierwszych dużych instalacji była sieć strukturalna w budynku Commercial Union (dziś AVIVA) w Warszawie, oddanym do użytku w 2004 r. Największą, jak dotychczas, sieć strukturalną zbudowaliśmy w 2013 r. w T-Mobile Office Park w Warszawie (40 tys. m2). W kompleksie Marynarska Business Park w Warszawie (46 tys. m2) zrealizowaliśmy natomiast rozległy system kontroli dostępu. Aktualnie współpracujemy przy realizacji okablowania strukturalnego i pozostałych systemów niskonapięciowych w zespole budynków Varso.
Posiadamy autoryzacje praktycznie wszystkich największych producentów systemów okablowania LAN. Instalacje realizujemy w oparciu o stały zespół doświadczonych pracowników. Wykorzystujemy własne urządzenia pomiarowe do certyfikacji połączeń miedzianych i światłowodowych.

Zapraszamy do współpracy.